Jak to probíhá?

Často kladené otázky:

Proč jste tak levní?
Nešetříme na kvalitě, šetříme na nákladech a díky dobrému logistickému zpracování se nám podařilo ceny stlačit na opravdové minimum. Nemáme žádné množstevní, nebo členské slevy či soutěže o palivo zdarma.

Proč je na jaře nejvhodnější nakoupit pelety?
Výrobci pelet mají omezené sklady a pokud je naplní, nemohou vyrábět, což pro ně znamená ztrátu, navíc v jarních a letních měsících je výroba pelet ekonomičtější.

Mám příjezd tak akorát na osobní automobil, zavezete mě?
Pelety dovážíme nákladními automobily MAN s hydraulickou plošinou. Auta jsou vybavena terénními manipulátory, kterými Vám řidiči paletu dopraví na místo určení. Více o technických parametrech

Mohu si pelety odvést vlastní dopravou?
Vlastní doprava je možná z našich skladů, nakládka VZV technikou. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte.

Mohu se domluvit na dodání v konkrétní den?
Ano, naše sdílená doprava pro více zákazníků umožňuje domluvu na přesný den dodání. Řidič Vás bude kontaktovat telefonicky a čas příjezdu upřesní dle aktuální situace.

Topím poprvé, jaké pelety si vybrat?

Pro správné nastavení topného zařízení a potvrzení záruky Vaším servisním technikem, doporučujeme začít topit peletami s certifikací ENplusA1, případně DINplus.
Pokud Vaše topné zařízení umožňuje spalovat pelety s vyšší popelnatostí, můžete otestovat pelety levnější, splňující normu ČSN. Pro první seznámení a otestování můžete zvolit variantu topení 50/50.


Mám zájem o foukané pelety, mohu si je u Vás koupit?
Ano, pro foukané pelety máme speciální web foukane.pelety-cesko.cz.

Mám zájem o certifikované pelety, mohu si je u Vás koupit?
Ano, pro čistě certifikované balené pelety máme speciální web www.pelety-cesko.cz.